| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Cum vi se pare piesa Italiei, marea favorita la castigarea concursului Eurovision de anul acesta? :)

http://youtu.be/-OnRxfhbHB4

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Au fost si alti favoriti la pariuri care nu au castigat. Bulgaria e pe 2 sper sa devanseze Italia.

Piesa e de o uratenie rara, vocea individului e sinistrosenia aia clasica italieneasca pe care iarta-ma o numesc cantat in scarba si eu chiar nu pricep de unde e favorita. In fine.

| gemeni6226 a răspuns:

E o piesa antrenanta ma face sa ma simt foarte placut.E o piesa buna!

| Cris988 a răspuns:

Antrenanta,originală,ciudată pe stilul Francesco Gabbani.☺