| IrInA9618 a întrebat:

Ce parere aveti de piesa romaniei pentru eurovision de anul asta? http://www.youtube.com/watch?v=YsXC2MSaP4E

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Slabuta, dar ii a noastra.

| alexutza697595 a răspuns:

Oribilaaa, bleacs

| Demoiselle a răspuns:

Vai de mine! Vai de mine si de mine!
Oameni bunihappy iar ne facem de r-a-h-a-t. Au mai fost intr-un an niste baietandrii care fredonau ceva pe acolo in vreo 6 graiuri, penibil zau. Piesa asta imi suna a Puya. NU NU!
Imi aduc aminte de Andra si Smiley - Dracula my love...pai nu o sa uit melodia asta niciodata, chiar potrivita pentru Eurovision. Sau Zero - Sunny days. Sau Tornero! Sau Catalin Josan!
Dar tu te referi la faptul ca Romania va fi reprezentata de pseudopiesa asta in Turcia, sau ma rog unde se va tine anul asta? Eu nu am vazut la Tv nimic despre asta...bine dar nici nu prea il dechid.

| AlinnutSsa a răspuns:

Acum nu toate parerile vor fi la fel

Depilda uite`o pe a mea:

Oribil :-& si + ca si Elena Gheorghe a fost si cea facut? Nimic si canta mult mai bine decat ala

Parerea mea big grin

| Akira a răspuns:

Imi place.Parca nu e romaneasca...prea superlove struck

| Ionut4895 a răspuns:

Cam slaba

| mya029 a răspuns:

Mi-e nu mi se pare ca ar fi cine stie ce.adica nu se compara cu "playing with fire"

| vazelin a răspuns:

Nu are sanse de castig! (parerea mea)
ce ma enerveaza e faptul ca toate care au cam castigat (ma rog aproape toate) erau mai hard un pic, mai zgomotoase si noi tot cu dinastia linistiti ne ducem!

| Izy a răspuns:

E draguta, imi place.

| ofataoarecare a răspuns:

Mnu imi pace.sigur n-o sa ajunga in semifinale.Nici nu se compara cu piesa lui Paula Seling si Ovi-Playing with fairwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este prea reusita

| lore_5130 a răspuns:

Nasoala rau

| hektor a răspuns:

Slabuta raulaughing