| Daniel9988 a întrebat:

Doar mie mi se pare ca piesa favorita de la Eurovision de anul asta este cantata parca de un motan beat?

https://www.youtube.com/watch?v=0td62XxnjBk&t=60s

9 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ne-a rupt Portugalia.

| Daniel9988 explică (pentru deeeaqq):

Merita portughezul...Pana la urma mi-am dat seama ca e ceva unic.Mie mi-a placut foarte mult Franta, dar asta e...

| deeeaqq a răspuns (pentru Daniel9988):

Într-adevăr, portughezul a meritat să câştige.

| aumih16 a răspuns:

Nu imi place nici mie dar daca a castigat asta este nimic numai poate fi schimbat

| Daniel9988 explică (pentru aumih16):

Nu mai comentez....De ce? PT. ca omul a castigat banii si isi poate face operatia care sa ii salveze viata.Probabil altii i-ar fi utilizat pe porcarii...

Răspuns utilizator avertizat