| dyapinty a întrebat:

FUNDA! va rog ziceti-mi niste melodii foarte bune triste pentru suferinta in dragoste :-

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Celine Dion Because you loved me cu versuri, Avril Lavigne When you're gone cu versuri, Celine Dion My heart will go one cu versuri
Sunt bune acum? sau vrei link-urile la ele?

10 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Iti recomand o piesa care te va scoate din starea asta daca vei asculta cu atentie piesa si vei intelege versurile: Green Day-Good Riddance

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Love story- Richard Clayderman, Chi mai- Enio Morricone, Ballade pour Adeline -R Clayderman si lista poate continua.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

| dyapinty explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Cu versuri te roglaughing

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru dyapinty):

Aaa...pai de ce nu ai zis asa? nu am stiut!

| dyapinty explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Nu e nimichee hee

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru dyapinty):

Multumesc mult pentru fundita si ma bucur ca iti plac si ca te-am ajutat!

| dyapinty explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Le ador

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru dyapinty):

Celine Dion Because you loved me cu versuri, Avril Lavigne When you're gone cu versuri, Celine Dion My heart will go one cu versuri
Sunt bune acum? sau vrei link-urile la ele?

| JustOneLife a răspuns:

Aboneaza-te la InstinktOfficial pe youtube... daca vrei mai multe melodii triste aboneaza-te si la Blad3.Macar incearcahappy

| shotys a răspuns:

JerryCo - Stai! (Esti In Pericol) feat. Tataee & Simona. este una din melodiile de despartire