| lizy12iul a întrebat:

Funda+vot! hey all mi-am cumparat o chitara(normala) si vreau sa invat sa cant la ea, ce pot sa fac? exista ceva pe net care m-ar putea ajuta? aa si inca o chestie, cei care stiu sa cante la chitara, ce pot sa fac ca sa iau mai usor acordurile, adica sa nu apas asa de tare fiindca ma dor degetelebig grin.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| AmbroAndrewszz a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lectiadechitara Uita-te la videoclipurile de pe acest channel si ai sa inveti, eu asa am invatat, Fundaaa, Mersi! Cred ca ti-am fost de ajutor, vezi ca are acolo lectia 1, 2, 3,4,5,6 si tot asa!