| PandaGirl a întrebat:

Funda+Vot! Stiti un site sau mai multe de unde pot descarca melodi? Dar fara bani! Si spuneti-mi va rog daca puteti cum trebuie sa procedez!

5 răspunsuri:
| andra1223 a răspuns:

Poti descarca programul ares happy de unde poti descarca muzica, video, imagini, etc. si e gratuitwinking

| MariusUnk a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

scrii numele melodiei la search si o downloadezi!

| andreyusnice a răspuns:

Daca nu le downloadezi de pe vreun dc fa asa:
1)Intri pe youtube.
2)Cauti melodia.
3)intri aici pe site http://www.video2mp3.net/
4)Da-i Copy pe URL de pe youtube(adresa) si da-i paste acolo in site unde scrie Tenter a URL...
5)Astepti sa se converteze si dupa ii da-i download si e gata.
Bafta! TPU este ca sa ajuti oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi aduc aminte aici http://www.panalu.net/ sunt aplicatii online unde poti sa descarci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe www.listentoyoutube.com
Introduci adresa videoclipului melodie de pe YouTube si selectezi "High Quality", apoi te descurci tu.
O seara frumoasa!

Ruxandra