| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDAA! Imi da si mie cineva un site de unde sa descarc muzica fara copyright?

3 răspunsuri:
| JessJessie a răspuns:

Copiezi adresa URL a linkului de pe Youtube si o lipesti aici - http://www.youtube-mp3.org/ - si apoi o downloadezi e foarte simplu!

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru JessJessie):

Da dar nu toate melodiile de pe youtube sunt fara copyright, si unele la care scrie ca nu au, de fapt au, nu am incredere in aia, altfel as fii luat-o singur!

| JessJessie a răspuns:

laughing) poti sa downloadezi orice melodie, ce incredere vrei? Atunci cumpara albumele daca esti asa de inteligent, nu exista mod gratis si fara sa incalci drepturile artistului de a downloada o piesa de pe internet, e piratare indiferent de site.