| Aliy1234 a întrebat:

Cum pot sa imi descarc muzica in IPhone? ( Nu prin ITunes.) Fundaa :*

4 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Music(folderul computerului)-itunes-itunes media si in adaugare automata in itunes pui muzica pe care o vrei apoi repornesti itunes si muzica iti va aparea acolo iar de aici cred ca te descurci happy

Intri de pe PC in iTunes, conectezi iPhone-ul, intri la iPhone si sus in iTunes scrie Pe acest iPhone si dai la muzica si tragi acolo muzica care vrei sa o pui pe iPhone. Enjoy!

| Colosus1000 a răspuns:

Nu poti. Trebuie sa platesti muzica... asa is astia de la Apple nesimtiti "|

| Christiann a răspuns:

Incearca: http://www.youtube-mp3.org/
Pui link-ul melodiei melodiei respective de pe youtube si gata:)
Bafta! ^_^