| anonim_4396 a întrebat:

Deci, era o melodie latina, acum cativa ani care se asculta. Era superba. Stiu ca in videoclip era intuneric, o femeie imbracata intr-o rochie neagra parca, si un barbat care canta. Melodia este lenta, de "corazon". Pls ajutati-ma cu cateva linkuri. Numele canteretului era cam aiurea. va rog :*:*:* dau funda, voturi, detoate :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Gigikule, nu am dat de ea, dar ti'am gasit un site http://www.muzica.ro/top/10/Top-Muzica-Latino.html bye;)

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai bai nene, dar nici macar un indiciu cat de cat, "palpabil"?!

| Gigiku a răspuns:

Intuneric in clip, femeie imbracata in clip, nume aiurea al cantaretului.
Imi aduc aminte ca la un momentdat femeia aceea incepea sa o dea in soprana big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gigikule, ofera'ne alte indiciiwinking... ceva versuri, etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci?! cum se numea?:-s

| yxof a răspuns:

Nu cumva e ameno-era?!happy