| Flöricicä a întrebat:

Heei TPU! Ce parere aveti despre reprezentantii Romaniei la Eurovision? Ce credeti, meritam mai mult? Eu zic ca da! Dar despre castigatori? De cine v. a mai placut?

Răspuns Câştigător
| Fantasy a răspuns:

Da! mi se pare ciudat ca U.K nu ne-au votat pentru ca solistul de la Hotel FM era din U.K...destul de urat din partea lor.cand am vazut ca tot scade am renuntat sa mai sper sa luam voturi laughing eu am mai tinut cu Suedia :X:Xf tare tipu si vocea lui si melodia si show-ul pe care l-am facut nota 10 la Eric, Danemarca mi-o mai plcut mult pacat ca Lena nu a venit anul aceasta cu o melodie mai faina. poate castiga din nou

1 răspuns:
| Fantasy a răspuns:

Am uitat sa spun despre castigatori.nu stiu.erau melodii mai bune.dar stii cum e, oamenilor le plac f mult duetele dintre o femeie si un barbat deci.dar na.o fost cam naspa pentru ca pe cand 20 de tari o votat Suedia era pe 1 si era asa de bucuros.si dupa aia l-o luat Azerbaijanu