| ForeverAlone2002 a întrebat:

Heey TPU :3 Vreau sa cant impreuna cu un tip o melodie (eu sunt fata) dar nu stim exact ce melodie ca sa fie usor de cantat, sa nu aiba note prea inalte. Idei? Merci ^^

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Ville Valo feat. Natalia Avelon - Summer Wine
https://www.youtube.com/playlist?list=PLD3AD7C094F0B9CC8
Stela Enache &Florin Bogardo / "Ce simti cand esti indragostit"
Marc Anthony & Tina Arena – I want to spend my life time loving you

Celine Dion & Clive Griffin – When I fall in love

Whitney Houston & Enrique Iglesias – Could I have this kiss forever

Christina Aguilera & Ricky Martin – Nobody wants to be lonely

Nico & Vlad Mirita – Pe-o margine de lume

Andra & Provincialii – Sarutul noptilor de rai

Jason Mraz & Colbie Caillat - Lucky

Beyonce & Alejandro Fernandez – Amor gitano