| Rainbow15 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare : De ce nu imi merge radio pe telefon? Imi zice sa conectez castile, le conectez dar nu se intampla nimic scrie tot la fel sa le conectez desi le-am conectat.Ce trebuie sa fac ca sa mearga?

10 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Baga castile in tefon apoi intra pe radio. Daca nici asa inseamna ca e de la casti nu merg.Pa,pa

| Rainbow15 explică (pentru Pufoshenia):

Ba da castile merg...altfel nu puteam sa ascult muzica de pe telefon cu ele.

| LeWildJoker a răspuns:

Poate nu au antena castile.Sau nu sunt originale si merg la muzica nu la radio.

| Rainbow15 explică (pentru LeWildJoker):

Posibil, multumesc de raspuns oricumwinking

| markkristian a răspuns:

Cred ca ti sau ars mie imi mere

| Rainbow15 explică (pentru markkristian):

Ma bucur pentru tinewinking

| markkristian a răspuns:

Stiu ti s-a stricat ala de la casti ce prinde semnalul la radio

| CamyCamitza a răspuns:

Asa mi se intampla si mie e ceva din telefon... Trebuie sa umbli la setari :-s

| Rainbow15 explică (pentru CamyCamitza):

Pai tocmai zilele trecute am umbalt si nu am gasit nimic am dat la setari, accesorii si la casti dar nu am rezolvat nimic.Totusi multumesc pentru raspuns

| CamyCamitza a răspuns (pentru Rainbow15):

>.