| Octaviana_9832 a întrebat:

Hei! Anul trecut aveam salvat in calculator un program care il bagam in winamp [ca pe orice melodie] si ascultam Radio Zu. Anul acesta nu mai merge... nu stiu de ce ca este acelasi program. Vreau sa ma ajutati sa`mi dati un link ceva de unde pot downloada un asemenea program sa-l am in PC ca nu vreau sa ascult de pe internet. Va rog eu mult de tot sad.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Http://live.radiozu.ro/ si da clic in stanga jos pe butonul de Asculta in Winamp

| simbyote a răspuns:

Nu toate posturile radio au acel stream... dar il poti lua de pe internet, depinde ce radio vrei, spre exemplu si eu am dar am de la Vibe Fm. da`mi un mesaj cu id`ul tau de messenger si daca nu ai gasit pana acum pot sa te ajuthappy