| Danutza26 a întrebat:

Hei buna sunt o fata d 13 ani si imi place sa cant mult....Nu stiu daca am talent sau nu unii spun k da dar nu stiu daca as putea sa cant in fata oamenilor! Ce spuneti oare sa renunt la visul meu? Uimotoarea trupa LALA BAND m-a facut sa imi placa sa cant din ce in ce mai tare...

Răspuns Câştigător
| VreauRaspuns2222 a răspuns:

Eu asi zice sa nu renunti pentru ca daca iti place mult sa canti nu are rost sa renunti.Mai canta si acasa...pana la urma o sa te convingi.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa spui, dar iti dau doua sfaturi:
1.Invata sa scrii.
2.Nu mai asculta jeguri, asculta muzica.

| Danutza26 explică (pentru CautNume):

In primul rand asa vreau sa scriu eu..si doi eu ascult ce vreau nu jeguri e o uimitoare trupa. Daca nu iti place nu mai lasa com.

| CautNume a răspuns (pentru Danutza26):

Eu ti-am dat doua sfaturi bune...