| BbellaTpu500 a întrebat:

Ce parere aveti despre : lala band si blaxy girls. care trupa este mai tare?

Răspuns Câştigător
| vivigreen a răspuns:

La la band, deoarece sunt in voga tineri si nu au stagnat ca si blaxy girls... parerea meawinking!

| ThePerfictionIsADream a răspuns (pentru vivigreen):

Da! asa este adica de aceste blaxy girl nu se prea aud multe, dar de lala band... nici nu deschizi bine televizorul ca dai de ei ca mai au concerte pe la mama naibi... pe nu stiu unde!

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sunt jeguri ce nu se pot numi trupe.Lala band nici macar nu au melodiile lor.Fac doar cover-uri.

| ÐÿÅ a răspuns:

Ambele :D
De la blaxy girls imi place Mr Mrs. President varianta in romana http://www.youtube.com/watch?v=NKMF_pD_g70&feature=colike
iar mambrii lala band, intr-adevar, nu au cantat prea multe piese impreuna, dar, dupa parerea mea sunt reusite toate. una dintre ele unde au cantat impreuna este In the Summertime, din sezonul 3 ( din cate stiu :)) ) aceea imi place :'>
http://www.youtube.com/watch?v=EC7MZhppW0I&feature=colike

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

They both suck!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere aveți,.,/ Care este mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele trupe sunt de toată jena.

| Indestructible a răspuns:

Pentru mine sunt doar niște rahaturi.

| ana233 a răspuns:

Ambele.Dar putin mai mult Blaxy girls.De ce? Au ceva aparte si de asta.

| teodora24 a răspuns:

Amandoua sunt foarte tari.

| Klaudya27 a răspuns:

Amandoua.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Intrebarea ta suna cam asa in mintea mea :
" Ce parere aveti rahat sau caca*. Care va place mai mult? "