| Celcestietot a răspuns:

Hello! Este buna, se vede ca s-a muncit in tot.winking

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Geniu e putin spus!

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Bineinteles, a fost un om care a emanat toate cele bune; pentru acea vreme M. J. era un idol, dar care si in zilele noastre isi poate fi regasita scanteia sa in diferiti oameni, chiar si artisti!

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Mda..Si astia l-au facut sa para un monstru ca ajunsese prea smecher omul si erau invidiosi ca a facut miliarde, filantropie si a donat sute de milioane.In fine, prin anii 90'-2000' a rupt, mai ales cand a venit in Bucuresti in 92'.A luptat pentru nu stiu cate cauze si a ramas o legenda, astia din media au mancat rahat.
Si acum e o legenda, nu ai ce sa zici, orice om de pe planeta asta cred ca a auzit de el si nu are cum sa nu iti placa macar o melodie de la el. Dumnezeu sa-l odihneasca pe maestru.

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Bine zis! happy