| owlAndreeaIrina a întrebat:

Hei! Ce rol vi se pare ca are muzica in viata noastra, a tuturor, asta daca credeti ca ar avea vreun rol?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are multe roluri. Pentru unii e hrana pentru suflet, pe unii ii face mai fericiti, pe unii ii distrage de la probleme etc.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Muzica are rolul de a îmi face viaţa mai frumoasă.Îmi aduce mai multă veselie atunci când sunt bucuroasă,când vreau să mă distrez, îmi aduce confort atunci când sunt tristă,îmi transformă momentele de plictiseală în momente frumoase,relaxante, energice, creative. După părerea mea, dacă nu ar fi existat muzica, viaţa ar fi fost mult mai tristă.

| Deaad a răspuns:

Foarte important.
Unul dintre cele mai importante roluri din viata oamenilor, este muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce rol are mai exact dar are unul foarte important, eu nu ies din casa fara casti. Acum caeva zile mi s-au stricat castile si am ramas 2 zile fara muzica simteam ca innebunesc. Nu pot sa traiesc fara muzica