| nicoleta24 a întrebat:

Cum credeti ca ar fi viata fara muzica?

Răspuns Câştigător
| angeltyo a răspuns:

Seaca. Complet plictisitoare si goala. Ar fi o viata inexpresiva si muta, o viata pe care, multi n-ar vrea s-o traiasca.
Muzica este limbajul universal, un mod in care absolut toate fiintele din univers pot cominica, pot simti acelasi lucru. Nici nu vreau sa imi imaginez o viata fara muzica, ingrozitor numai gandul. Chiar si acum, cand iti scriu un raspuns, ascult muzica. Nu cred ca viata ar fi asa interesanta fara muzica.

13 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ca mâncarea fără sare.

| Minks a răspuns:

La fel, daca nu am stii de existenta ei, ar fi firesc sa nu fie nici-o problema fiindca nu stim ce e aia muzica.

| cristianorudi7 a răspuns:

Fara ritm. ba da voi dati funde in functie de cat e de literar raspunsul. brava ma suneti tari

| Bunny a răspuns:

Ca un balon fara aer.laughing Eu una fara muzica si fara filme nu stiu ce as facelaughing.

| JuStKid a răspuns:

Viata fara muzica nu cred ca ar mai fi numita viata. ea ne daruieste diferite sentimente.si este unu din cele mai bune daruri ale vietii si inteligentei noastre!

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Ca si viata fara culoare, ca un balon fara aer, ca o femeie fara drepturi

| curiozitatea a răspuns:

O viata fara muzica o viata fara culoare. fundita?big grinbig grin

| Flinn a răspuns:

Mai plictisitoare

| Goofy77 a răspuns:

Anosta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urata. Surda. Muzica e totul, cel putin pentru mine. Ea ma consoleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai destul de naspa, nu ar mai exista dansul, nu ar mai exista instrumente.eu nu sunt o mare fana a muzicii, nu prea ascult muizca, dar cred ca ar fi nasol.

| ✿puffa✿ a răspuns:

Pai...Cam urata, dar tot odata ar fi imposibil sa nu existe muzicawinking

| AnonimD22 a răspuns:

Wow.straight faceniciodata nu m`am gandit
muzica e viata mea.love struck