| unknown_9951 a întrebat:

Hei. imi puteti explica cum se canta,, apa de izvor" la chitara? nu inteleg din tabulaturile de pe net. multumesc.

2 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Nu stiu dar e faina o stiu de acum 3 ani.apa de izvor mai rpede ca mor mai repede ca mor apa de izvorlaughing

| Zaberca_David_1992 a răspuns:

In principiu e simplu, inveti acordurile SolM(G), Mim(Em) DoM(C), ReM(D) si dupa iti formezi o bataie, poti incerca sa copiezi originalul de pe Youtube sau iti faci o bataie mai simpla