| Denisa321miki a întrebat:

M-am înscris la cursuri de canto. Mâine ma duc sa dau proba imi puteti spune ce o sa ma puna sa fac? Si daca poate sa ma respinge pentru ca, o prietena imi zice mereu ca la canto te poate respinge, am ceva voce dar trebuie sa mi-o îmbunătățesc.

1 răspuns:
| AndCleo4 a răspuns:

Păi și eu sunt la canto și când am dat proba, profesoara m-a pus să bat ritmul după ea. Apoi ea s-a dus la pian și m-a pus să fac "la" de fiecare dată când ea apăsa pe o clapa... sper că mă înțelegi laughing.Să nu ai emoții că sunt foarte mici șansele să nu te accepte, mai ales daca zici ca ai voce.
A, și, pe mine m-a mai pus să cânt si o melodie.
Sper că te-am ajutat ♡