| NothingImportant200 a întrebat:

Hei! Pentru muzica trebuie sa prezentam fiecare un cantec si eu nu stiu ce sa cant. Ma puteti ajuta? As vrea un cantec care sa nu fie foarte greu de cantat ( Poate fi si in engleza).

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sonata Arctica-SHi.Are versuri usoare si o linie melodica simpla, eu pot sa-l cant foarte usor, si cu acompaniament de chitara:

http://www.youtube.com/watch?v=JxZcFArCeKs

| Inutza0102 a răspuns:

Daca esti clasa a cincea.si eu am trecut prin asta straight face pai eu am ales saniuta fugelaughing) glumeamhappy nu stiu ...desteaptate romane sper ca ti-am fost de ajutorhappy funda? please