| Andishor a întrebat:

TPU! Nu vreau neaparat un ajutor. As vrea doar sa impartasesc cu voi ceea ce mi s-a intamplat.

Aseara eram pe Chatroulette si am intalnit un american care canta la chitara. M-a intrebat cum ma cheama si de unde sunt. Dupa ce i-am spus a facut pe moment un cantec despre mine si la sfarsit a spus "de ce trebuie sa fii asa departe". (in engleza bineinteles)

Apoi de fiecare data cand canta un cantec se oprea, parca ar fi uitat versurile si imi spunea : "stop being so cute, i get nervous when you smile" ("nu mai fi asa de draguta, ma emotionez cand zambesti").

Am voribit foarte mult despre difefrite lucruri. Am aflat ca avem gusturi asemanatoare in muzica, i-am spus ca stiu sa cant la pian, dar ca nu voi canta (era ora 23 in Romania).

Mi-a cantat o melodie compusa de el, pe care, mi-a spus el, nu i-a mai cantat-o nimanui (eu am fost prima persoana care a auzit-o). A pus numele meu in cantec si a zis "cand o sa ajunga piesa asta la radio, numele tau va fi peste tot laughing". Iar eu i-am spus: "si uite asa se fac marile hituri". Si el a spus: "crezi ca dragostea este motivul pentru care se fac marile hituri?".

Intre timp a mai improvizat un cantec in care zicea : "daca as zbura pana in Romania, ai fi acolo sa ma astepti?". Eu am zis da, desi el era sigur ca nu am auzit sau ca nu am inteles ce a cantat.

Eu i-am spus ca cu vocea si talentul lui va deveni faimos foarte curand. El a spus: "nuuuu". Apoi dupa o pauza mai lunga a spus: "casatoreste-te cu minelaughing", iar eu am spus: "si atunci voi fi sotia unui cantaret faimoslaughing". El a ras.

La final am decis sa tinem legatura prin e-mail si el a zis: "eu tot o sa vin in Romania si o sa te gasesclaughing".

Imi pare rau ca am scris asa mult si ca poate v-am plictisit, dar am avut nevoie sa spun asta cuiva.happy

Va iubesc, TPU. big hug

Răspuns Câştigător
| zob79 a răspuns:

E un inceput frumos happy
E clar ca te place; tu ce simti pentru el?

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ooo te rog...pariez pe orice ca face asta cu toate fraierele disperate pe care le intalneste.

| soranaaa a răspuns:

Superba povestea talove strucklove struck.

| MrSnuggles a răspuns:

Tarewinking
Faza e ca asa zisul Internet e plin de pervesi (ce vor poze cu tine etc.) in rest succeswinking

| Andishor explică:

@zob79, cred ca e clar laughing. Adica cum sa nu imi placa un baiat ca asta? laughing
Dar de ce trebuie sa fie totul atat de complicat? crying Nu am putut si eu sa imi gasesc unul mai aproape?crying
A, si ma dispera la nebunie diferenta asta de ore dintre Romania si SUA.

| RobyUhtred a răspuns:

Frumos, o posibila relatie.winking

| awsome1 a răspuns:

Froumoasa povestea:X:X si mie mi s-a intamplat asa ceva id meu e seb_seby7