| ClaraLove a întrebat:

eu am o mica problema care ma macina mereu, vedeti maine avem muzica si noua doamna de muzica ne-a spus sa invatam un cantec si sa-l recitam pentru o nota dar aici se iveste problema :cant la vioara, pian si mandolina dar nu am ureche muzicala adica nu stiu sa cant nu, eu stiu sa cant si am si o dovada, am cantat un cantec de opera si a iesit foarte bine, am cantat unul in coreeana si la fel a iesit bine.... As vrea sa cant o melodie legata de Sfintele Pasti. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| AalLeExX02 a răspuns:

Cauta ceva piese scrise tragele la xerox si invata-le ca sa le stii foarte bine!
Succes! Sa primesti un 10