| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Hei puteti sa-mi spuneti si mie care este cel mai bun cantaret din lume...si daca nu stiti va spun eu Jusin Bieber si noroc tuturor fraierilor care spun ca e gay,"x" si "y" pentru ca nu e asa si da noroc sa va alegeti cu multa grija gusturile si sa stiti ca e superb si ca are o voce de inger si daca vreti sa ma contraziceti va rog sa argumentati si sa stiti ca nu e gay si ca toate pozele pe care le vedeti voi cu tampenia astasunt trucate si voi sunteti niste prosi daca credeti asa ceva!

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Jon Bon Jovi ------ the best

Oricum ai dreptate. Câţi oameni idioţi. Cum pot zice că Justin Bieber e gay? Cum poate o fată să fie gay?

22 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Troll fail.
Iar ai aparut?
Iar astia care iti fac jocul nu sunt mai presus decat tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Biby a răspuns:

Buna.
De obicei,nu ma apuc sa injur pe site-urile publice.Dar tu,LadyJ si Miamia ma-ti enervat la culme, si nu numai pe mine, ci pe tot site-ul cu Biberoanele voastre.Ce vezi la el? Crezi ca eu nu am ascultat melodii cu el? Niste porcarii! Atat pot zice.Si mai este si urat. Daca vrei sa stii.de unde crezi ca vine Bieber? De pe strada. Daca nu ma crezi uite:
http://www.acasatv.ro/......trada.html
si
http://www.protv.ro/......rimit.html
Cel mai bun cantaret a fost si este Michael Jackson si cele mai bune trupe, cele rock.De exemplu Metallica, Disturbed etc.Incearca sa vezi cum ti se par.Ei muncesc de ani in sir si inca sunt foarte populari.Dar ce sa stie o fetita proasta?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da care e problema daca nu imi place justin bieber? exista sute de cantareti, mii poate, de ce e o problema ca nu ne place de unu? sau mai bine zis nu sunntem obsedati de el?

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu ai obosit sa pui intrebari tampite si sa fii injurata?
Cel mai bun cantaret e categoric Michael Jackson. Si pe langa el mai sunt multe trupe gen : Metalica, AC/DC, Guano Apes, Green Day etc. Nu stiu ctai ani ai dar se pare ca nu ai trecut de varsta de 1 an cu biberonul tau.

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Bine dar eu oricum o sil plac si da am 12 ani dar asta nu inseamna ca sunt nebuna

| anonim_4396 a răspuns (pentru IloveJustinBieber_6148):

Uite … eu sunt o Beliberă ff mare … dar … fat - o înainte să pui o întrebare învață să scrii!
Sil? Poate săl!
Da? Poate dar sau da '!
Oricum … și mie îmi place JB!
Pa, pa!

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Ba sa stiti ca e si nu imi pasa dar e de o mie de ori mai bun decat mikel si dampenile voastre si nu imi pasa daca te enervez dar oricum e cel mai bun

| bea_6905 a răspuns:

Uite, sa iti explic. Voi devia totusi putin de la subiect. Da, e adevarat, multi il critica si nu il suporta. Dar stii de ce?! Pentru ca e supraapreciat. Nu zic, canta binisor pentru varsta lui, de urat, nu e urat, dar e supraapreciat. Crede-ma, as putea sta de acum pana dimineata sa iti insir artisti care canta de o mie de ori mai bine ca el, dar nu sunt asa de faimosi. De ce? Pentru ca Bieber are in proportie de 95 % fane de 11, 12, max 15 ani, care sunt la adolescenta, si desigur, hormonii o iau razna la varsta asta. Iti garantez ca peste cativa ani, cand vor mai creste, vor trece peste obsesia asta prosteasca fata de el pe care o au acum. Crede-ma, iti zic din proprie experienta.

| Mişaaa a răspuns:

Faata rolling on the floor
Terminaa rolling on the floor
Te faci de raswinking
Tu nici nu stii sa'i scrii numele corect si te crezi cea mai mare fana rolling on the floor Hai pleaca cu Biberoanu' tau cu totwinking Se vede ca esti lezbiwinking

| Dianaa14 a răspuns:

Il compari pe justin cu michael jackson ac/dc metallica si multi alti? te rog draga nu e deloc cel mai bun

| Dianaa14 a răspuns:

Haha nici tu nu i-ai scris numele bine asa ca tine-ti gura fato si trezeste-te la realitate

| Dianaa14 a răspuns:

Aloo! daca e cel mai bun de ce nu e numit "the best of the best" sau "the king of"? iti spun eu care sunt cei mai buni:queen(formatia cu fredy mercury ca solist)michael jackson,elvis presley etc. dar nu cacatul tau de justin bieber sau porecla lui biberon! la justin unde e vocea perfecta? unde sunt emotiile? unde e acustica geniala? iti spun eu toate sunt la cantareti buni care se asculta si acum chiar daca au murit(elvis, michael, fredy mercury)si a da tongueROASTA ESTI TU

| Dianaa14 a răspuns:

Baby sau earth song? care crezi ca transmite emotii? never say never sau heal the world? ia zi tu care dintre ele le-ai alege? care vorbesc despre adevarul din ziua de azi? ce cantaret si-a dat viata pentru fani? cine a incercat sa salveze pamantul? iti spun eu :MICHAEL JACKSON si dupa el urmeaza elvis presley metallica etc. DAR michael si fredy mercury sunt "the best of the best"sau"the best of all the time"

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Fata tu esti proasta? du-te ma si da-ti foc cu cAntaretu tau de rahat nici nu stii ce e aia muzica mananci rahat cu lingura. ia du-te tu pe youtube si scrie acolo: guns n roses, ac/dc, metalica, queen, si vezi acolo muzica tampito si scuteste-ne cu porcaria ta. gay-ul lumii ce doamne-iarta-ma vedeti la papuselu asta? ca nu e spectaculos. du-te fato de aici si afla ca singura proasta esti tuwinking mars si te pisa contra vantului

| AnonimuXYZ a răspuns:

Mama bai...cat de obsedata poate sa fie o fata de 12 ani? sincer n-am nimic cu el, desi: nu-mi place cum arata, nu-mi place vocea lui, e supraapreciat si alte motive pe care le regasesti si in celelalte raspunsuri. pana la urma fiecare alege ce vrea. si faza ca el e gay, nu poti sa stii. daca tie iti place asa de mult nu ar trebui sa-ti pese de ce spun ceilalti. hai succes, si acum pe bune: mai usor cu obsesia. deja vad ca la anul o sa apara alt pusti care sa se dea mare vedeta si toate "fanele" lui justin o sa il lase laughing

| Piableu a răspuns:

E cam inganfat...care e faza cu x si y?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e cel mai tar e cântăreț din lume!

| Doodă a răspuns:

Eu credeam că e lesbi.

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Doamne cat de proasta e fana lui biberon! i-a dat funda lui @sconcs, fara sa-si dea seama ca facea misto de ealaughing

| lory_8089 a răspuns:

Michael jackson...normal ca nu e gay e lesby

| lory_8089 a răspuns:

Hey sa nu se inteleaga alceva...am zis ca cel mai bun este michael jackson si despre justin biber am zis ca nu e gay e lezby nu de michael