| Mixeruş a întrebat:

Hei salut! De mic inregistram,, cover-uri" cu melodiile altora! M-am gandit ca ar fi frumos daca mi-as inregistra propriile melodii.Si am inceput sa caut diferite programe, despre cum as putea sa am propriul studio la mine acasa laughing! Si de aceea vreau sa va intreb pe voi daca stiti porgrame de genul acesta care mi-ar putea fi de folos! Gen sa mixeze vocea sau sa scoata sunete pe care sa nu fie nevoie sa le reproduc eu la chitara! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Asa'i, foarte bun FL Studio! Mai iei si cateva pluginuri si gata, scoti o mel de o asculti o saptamana la rand tongue. Incearca'lwinking

2 răspunsuri:
| colin16 a răspuns:

Fl studio ii foarte bun si eu il am dar nu prea stiu sa il folosescbig grin da stiu ca ii bun

Răspuns utilizator avertizat