| NeverKid a întrebat:

Hei! Sper ca ma poate ajuta cinevapuppy dog eyes Deci era o melodie in care se auzea pe fundal un fel de ras, hlizit ceva....si cred ca e o melodia de-a lui Lil Wayne, sau cel putin asa cred. Stiu ca nu m-am exprimat prea corect dar sper ca stie cineva la ce ma refer.big grin

6 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Look at me now happy?

| NeverKid explică (pentru DaNyHoOp3r2013):

Nup sad

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru NeverKid):

Pai ai melodia happy? sau doar iti aduci aminte de ea?

| NeverKid explică (pentru DaNyHoOp3r2013):

Http://video.monitorulsv.ro/play/8DCBB9F576AADB15EAB4 la 124:12 melodia de pe fundal :D

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns (pentru NeverKid):

thinking nu am auzit melodia asta straight facewinking dar am sa caut pe youtube

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Lil Wayne - look at me now happy sigur asta