| Mirunika123 a întrebat:

Hei! Stie cineba unde gasesc niste casti de telefon in care sunetul sa se auda FOARTE bine si clar, ceva gen ca cele de la Iphone sau chiar mai bune? Precizez sa fie compatibile cu un telefon Samsung sau o tableta de la Asus, adica universale. FUNDITA!

3 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Du-te frumos la magazinele Vodafone, Orange, Germanos si intreaba de casti originale Samsung. Alea se aud cel mai bine laughing si sunt bune si pentru laptop, tableta si ce mai ai tu nevoie. Crede-ma, mie cand mi se strica (am tot telefon Samsung) ma duc direct intr-un magazin de telefoane si cumpar casti originale si le folosesc la orice ca e mufa universala.

| Utilizator1234 a răspuns:

Castile de la Iphone se aud bine? Inca putin si spui ca si beats-urile se aud bine.

In fine, ca sa nu ajungi ca alti "mari cunoscatori" sa dai banii pe tampenii pline de marketing si calitate canci, specifica ce buget ai si ce preferinte ai in sunet (toata lumea vrea sa se auda clar, dar unii vor bass, altii vor medii, altii soundstage, s.a.m.d.)

| AnonimuS1312 a răspuns:

Cauta pe site-uri, gen e-mag...