| anna290 a întrebat:

Hei! Stiti cum se numeste tipul pe care la interpretat Jan de la Craiova la Demascarea si cum se numeste melodia pe care a cantat-o? Funda kiss

2 răspunsuri:
| CosteAndreea a răspuns:

Melodia se numeste :Jean de la Craiova - Ce rece... si tipul: Manele! laughing
Funda? puppy dog eyes

| anna290 explică (pentru CosteAndreea):

Stiu maneau si il stiu pe ala, doar ca el a jucat un rol si am gasit singurawinking.A interpretat rolunui membru al truper de rock n roll numita The Baseball, iar melodia se numeste Umbrella