| Apheleia a întrebat:

Am auzit astazi la ProFM o melodie la ora 14:09 dar nu ii stiu numele,si nu imi amintesc versurile fiindca nu am prins mult din melodie, stiu doar ca l-a un moment dat am auzit "Is very very very..." si dupa aceasta melodie a inceput "Lykke Li - I Follow Rivers". Chiar vreau sa stiu cum se numeste melodia.Ma puteti ajuta? Stiu ca nu sunt prea folositoare detaliile, dar cam atat stiu.Va rog sa imi raspundeti daca vi se pare cunoscuta melodia.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Raresel12 a răspuns:

AAAAAAAAA.......Incearca sa mai scrii versuri ca pot fi multe cu cuv. astea