| ciocolata_expirata a întrebat:

Hei TPU, am descoperit ceva super-tare pe net http://www.youtube.com/watch?v=gmctg-duyts&feature=youtu .be Nu e cea mai buna voce, dar versurile sunt criminale:)) Ascultati pana la capat. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Kakofinie, eu ascult genul asta de muzica, dar asta e kakofonie, asculta si tu spike, bug mafia, anonim, cheloo sau ce vrei tu dar ala e de speriat, ca si poza ta si numele de TPU

| ciocolata_expirata explică (pentru MineIsLikeABridge):

Omule tu sti ce e aia kakofonie? Nu mai folosi cuvinte pompoase ca sa te dai mare. E o parodie, facuta la misto, daca gusti umorul bine, daca nu nu.

| MaNDwN a răspuns:

Eh... are 72 vizionari happy inregistrarea e cam slaba, nu prea inteleg nimic. dar s-ar putea aranja...