| LifeEternal a întrebat:

Am gasit un site (nu mai stiu care) in care trebuia sa alegi intre niste trupe.Si ghiciti ce am gasit.Paramore vs Metallica straight face.Cum sa compari o trupa precum Metallica (o trupa legendara) cu Paramore (o trupa comerciala) straight face
Astept pareri.

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca asculti Lulu, incepi ca Paramore sa ti se para mai buni ca Metallica. Diferenta consta in faptul ca Paramore au 2, maxim 3 melodii mai rasarite, in timp ce Metallica are vreo cinci albume legendare si melodii din astea, cam vreo 50. Nu-i mare diferenta!

| FadetoBlack a răspuns:

Dacă ai fi ascultat Lulu, nu te-ai fi mirat că a fost comparată, în plus, ce naiba, nu e mare brânză.

| Vans a răspuns:

Câtă durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca le-a comparat? Pana la urma nu a dat in cap la nimeni. Poate erau unele dintre trupele lui preferate, cine stie. Ce sariti asa in sus? Intr-adevar, comparatia nu e buna, trebuia sa fie Metallica vs Megadeth, Metallica vs. Pantera, sau mai stiu eu ce. Oricum, pe mine nu ma deranjeaza astfel de comparatii, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înţeleg de ce vă miraţi cu toţii. Metallica e pe culmile comercializării. Ăştia ar fi în stare să cânte şi la nunţi pentru bani.

| FearOfTheDark a răspuns:

Daca astia au comparat Metallica cu Paramore inseamna ca si site-ul era unul de rahat.

| Ƨirenia a răspuns:

Un rahat