| Alexameaw a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare!
Vreau sa imi cumpar casti Beats Monster Studio, si nu stiu daca sunt bune, de genul acesta: http://www.okazii.ro/......a171082750
si nu stiu daca sunt bune sau se distrug repede, va rog sa imi dati cat mai multe sfaturi :D! FUNDA :X

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu-ti pune baza pe Okazii fiindca pe acest site se dau multe tepe. Mai bine le cumperi dintr-un magazin, noi noute castile decat sa te risti ca sunt false sau ca dai banii dar nu le primesti intregi sau deloc.

| onix33 a răspuns:

Beats de pe okazii la 59 de lei... hai ca esti tare laughing) daca vrei iti recomand eu niste casti Bluetooth care mi le-am luat de curand si sunt foarte tari

| Alexameaw explică (pentru onix33):

Nu vreau sa-mi iau de pe Okazii laughing) ...am zis ceva in gen happy stiu ca alea sunt fakeuri... am vrut doar sa stiu daca cele originale sunt bune sau se rup repede happy

| onix33 a răspuns:

Iti dai seama ca cele originale sunt ok, ca doar nu degeaba au devenit atat de celebre. Acum depinde si de ce buget ai, daca esti dispusa sa dai peste 100 de euro pe o pereche de casti e ok... daca nu cauti variante mai ieftine care sunt ok, doar ca nu scrie pe ele Beats by Dre

| horseey a răspuns:

Sunt fake, nu o sa gasesti casti Beats la mai putin de 500 lei second-hand.