| Floryn9 a întrebat:

Sa-mi spuneti si mie niste casti care au un bass puternic si o sonorizare vocala buna, ce credeti, aceste casti sunt bune?
Dati-mi voi niste casti mai de calitate de pe okazii sau alte site-uri (lasati-mi link-ul/uri), FUNDA!
Care credeti ca sunt mai bune:
1.
http://www.okazii.ro/......a152326215
2.
http://www.okazii.ro/......a155357401
3.
http://www.okazii.ro/......a156112602
Sa va uitati si la descrierile produselor.

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu-ti lua beats. They suck. La 45 de lei sunt fake si deci they suck more.

Magena? never heard of, o fi o chinezarie de cacao.

JVC, o marca ok, daca vrei musai casti din astea mari ca de studio, ia-ti Philips sau Samsung. Sau ma rog, daca te tin banii ia-ti ceva mai acatarii.

Daca-ti iei sa le porti pe strada iti dau un sfat - ia-ti casti in-ear, galene cum le spune lumea, sunt cele mai indicate. Stiu ca e trendi flendi sa ai o galeata pe cap dar iti faci singur rau.

| Floryn9 explică (pentru AlexanderAdrian):

Hey, dar castile puse de tine sunt mai bune decat cele puse de mine?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Floryn9):

Unii spun ca JVC e o marca buna. Buna dar nu la pretul ala. Deci sincer cred ca Philipsurile alea sunt realmente mai bune.

| Utilizator1234 a răspuns:

In link-urile tale sunt niste porcarii de replici la alte porcarii de casti. JVC-urile alea probabil sunt ok pentru pretul lor, ca termenul "profesionale" din descriere e vag in cel mai bun caz. Casti cu cerintele tale nu exista nici la 30 de lei, nici la 50 si nici la 150. Asa ca fie te multumesti cu ce pot castile la ~100 de lei, adica nimic iesit din comun, fie plusezi la buget.