| AnnyElla a întrebat:

Hei TPU,am o mica Mare problema,ador muzica, sa cant toata ziua! doua din cele trei prietene spun ca sunt afoana dar cealalta nu, mama imi spune ca virgula cant bine si prietenii iei sunt de aceeasi parere dau eu nu stiu.Ce pot face?!

2 răspunsuri:
| Sabinacool a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti asculti instinctul! Daca tie iti place ceea ce faci atunci eu zic sa o faci! Prietenele tale poate sunt geloase pe tine! Cu siguranta mama ta iti vrea binele! Eu zic sa vorbesti cu mama ta sa te duca la cineva specializat sa iti faca un control sa vada daca ai voce! Si eu fac canto, si la fel am mers, m.a testat si am luat! Si acum am ajuns si la televizor! Eu zic sa incerci! Poate vei deveni un mic STAR!

| Marrrria a răspuns:

Fa canto. Un expert iti poate spune, iar, cu timpul, iti poti imbunatati tactica.