| Craciunescu_Alexuta-daniela_1997 a întrebat:

Hei TPU, am o marem dilema.Imi place foarte mult sa cant.Dar lumea zice ca sunt afoana, dar unele persoane nu sunt ce aceeasi parere.Chiar cele mai bune prietene cred asta,ca am o vece groznica, dar mama mea si prietenii ei spun ca virgula cant frumos, chiar si fata care face canto mi-a zis ca am voce...dar eu nu stiu ce sa cred.HELP!

Răspuns Câştigător
| DeeDeeXD a răspuns:

Dacă îți place să cânți, fă-o! Ție trebuie să-ți placă, nu prietenelor tale... Dacă vrei să ajungi undeva, trebuie să lupți pentru visele tale. Nu te lua după vorbele altor persoane, poate unora le place cum cânți și sunt invidioase, de aceea îți spun că ești afonă.
Crezi că ai talent? Atunci mergi înainte și continuă ceea ce faci și doar așa vei reuși! :* (Părerea mea.)

1 răspuns:
| AddeAdee a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun, atat timp cat nu te aud.Un lucru pot sa iti spun sigur:mamele, oricat de groaznic faci ceva, tot o sa spuna ca e superb. c;