| Lavii_1602 a întrebat:

Buna TPU... a auzit cinneva despre documentarul Demascarea Industriei Muzicale? Daca da spuneti-mi ce parere aveti despre el? Credeti ceva?

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Da poti sa crezi tot pentru ca este adevarat sa spunem ca 5% sunt aberatii dar restul e adevarat...

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Da, există întradevăr această organizație, dar ei au treabă doar cu acești cântărecți care-au făcut pactul respecitv, și cu alți oameni cărora le fac rău prin acele atentate, cum a fost cel de la 11 septembrie.
Cu mine, cu tine sau cu orice alt om care n-are treabă cu ei, nu au aboslut nimic.
Pa-pa.