| MichaelJackson96 a întrebat:

care mai lucrati cu Sound Forge Audio Studio? Se poate sterge vocea cumva de la o melodie si poate sa ramana doar instrumentalul? Daca nu se poate cu acest program stiti voi un program cu care se poate face asa ceva? help!big grin fundoibatting eyelashes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci nu poti sa stergi definitiv vocea dintr-o melodie cu nici un program de pe net! Sunt mixere speciale de creat negative direct si care sunt asemanatoare cu originalul melodiei! Sper sa intelegi sa nu te mai chinui degeaba! Bafta!