| Necula_Radu_1995 a întrebat:

Care stiti un program de scos vocea din melodie sa ramana instrumentalul doar?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| vasyuey96 a răspuns:

Audacity...dar nu scoate de tot vocea, numai o reduce. dupa cum a spus mihai, nu exista program care scoate vocea. eu mai mult il folosesc sa fac remix-uri

1 răspuns:
| Mihaiy10 a răspuns:

Nu este nici un program care sa-ti scoata vocea de tot doar sa-i reduca volumul dar iti face distors pe negativ...cel mai bine e sa cauti negativul piesei respective