| RainbowAndra a întrebat:

Hei TPU happy Caut o melodie si n-o gasesc este din reclama la LIDL, e ceva de genul nobody knows that my heart stop beating when you are close (asta daca am auzit eu bine). Ma putepi va rog mult ajuta cu numele melodie si cu link

FUNDA INSTANT

6 răspunsuri:
| mustard a răspuns:

Care reclama la LIDL, din ce an? (sunt mai multe).
Oricum, probabil ca asta e melodia: http://www.youtube.com/watch?v=qH1-ve-wojE "Mark Ronson & The Business INTL. feat Boy George Somebody To Love Me"

| RainbowAndra explică (pentru mustard):

Pai cred ca e de anul asta am vazut reclama recent, si melodia se auzea mai incet pe fundal si mi se pare ca era un copil care desena in reclama happy

| mustard a răspuns (pentru RainbowAndra):

Aici sunt toate reclamele LIDL: http://www.youtube.com/user/LidlRomania
Cea pe care o descri tu nu imi suna cunoscut, imi pare rau.

| Chițu_Răzvan_1991 a răspuns (pentru mustard):

Https://youtu.be/yKQHzNhi4Gc

Melodia din reclama asta crezi ca o putem identifica? Multumesc mult

| Tealc a răspuns:

Si eu o caut, e printre ultimele reclame(la creioane colorate din septembrie 2012), o tot da la TV acum...
Daca aflu ceva, o sa va spun...