| BriosaCuAlune a întrebat:

Buna ^_^. Stiti cum se numeste melodia de la reclama noua cu Lidl? puppy dog eyes E aceea cu creioane colorate. Melodia e ceva de genul: Nobody know, My heart stop beating... When you are close.

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

De obicei, cei care fac reclame isi creaza singuri coloana sonora, penntru ca din reclame ies foarte multi bani si ele in sine sunt foarte scumpe, iar atunci iti dai seama ca si ala cu muzica poate sa ceara mult pentru a i se pune o melodie in reclama. Ori, lidl nu face reclame prea scumpe si atunci nici nu vrea sa dea mult o melodie cunoscuta.