| rafaelos99 a întrebat:

Ce sa cant la un concurs de karaoke la scoala? Am 12 ani, si nu vreau cecva de genu rock. Ceva usor de cantat. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AthoOs a răspuns:

E super tare melodia si usoara
http://www.youtube.com/watch?v=5v0ynZyNAew

6 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Nu da funda stai aja..Deci laughing Ia-ti un set de piese oricare iti place tie happy Si incearca sa le canti si vezi daca poti sa ridici vocea. Daca nu poti atunci alege niste piese care sa nu necesite sa zbieri..ca de obicei alea te falimenteaza laughing Si cel mai probabil poti noaptea cand stai in pat sa le asculti. si sa le studiezi happy acum poti da funda cui vrei laughing

| rafaelos99 explică (pentru AndyDeiu):

Mdea... un raspuns cam de 0 bani

| AndyDeiu a răspuns (pentru rafaelos99):

Pai esti un bou laughing raspunsul meu de 0 bani macar e un sfat. Cum naiba sa nu sti ce sa canti. La karaoke nu e competitie canti ce vrei cum vrei laughing Poti sa bei 2 lazi de bere si dupa aia sa te duci sa canti. NUma tine minte pentru copii mici ca tine. Karaoke nu e competitie, jor for entertain you. Si raspunsul meu nu e pe bani incultule rolling on the floor

| AndreiAs02 a răspuns:

Hip-Hop. Funda?

| simona_3336 a răspuns:

Lana del Ray-Damn you sau The Ready Set-Love like woe.