| IrxnIroxyI a întrebat:

Este un concurs la scoala. de cantat adica de karaoke. Ce cantec as putea sa cant?( sa il stie si ceilalti big grin )

5 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Cheryl cole-parachute
Cascada-last christmas
Akcent-my passion

| Puffu a răspuns:

Cargo - Daca ploaia s-ar opri.
Uite si link la karaoke : http://www.youtube.com/watch?v=LeWCYtjQ06w
Sanatate!

| aylyn_2380 a răspuns:

Mama ce fain.ai putea canta ceva gen miley cyrus, j. b. demi lovato, selena, (disney.big grin). ca majoritatea stiu... dar daca ai voce foarte buna incearca ceva care sa surprinda, cred ca ia fi mult mai apreciat/a daca ai canta ceva mai nou dar cunoscutex: rihanna - only girl. sau care le auzi la tv big grin succes

| areth a răspuns:

Pai cel mai nou hit
adica gangnam stylehappy