| EmmEmma a întrebat:

Hei TPU.Cine imi poate spune si mie o adresa de pe care sa descarc muzica nelimitat, cat mai repede posibil va roooog happy.Dau FUNDITA laughing)

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Youtube + http://www.flvto.com/= muzica free la calitate audio foarte buna.

2 răspunsuri:
| LycosBlood a răspuns:

Muzica romaneasca sau muzica internationala pentru ca pe siteurile romanesti ai sa gasesti putina muzica internationala si invers.

| EmmEmma explică (pentru LycosBlood):

Ambele.....nu sti niciodata cand ai nevoie de ele, dar in momentul de fata...colinde laughing))