| LoryC a întrebat:

Buna tpu.Cine imi poate spune daca exista un site in care apar mai repede RObotzi?

Răspuns Câştigător
| ionutz_5790 a răspuns:

Singurul site pe care o sa apara prima data robotzii va fi siteul lor http://creativemonkeyz.com episoadele vor aparea in fiecare joi pe la ora 00:00 sau poate chiar mai devreme. funda?

6 răspunsuri:
| TeoDoraAa a răspuns:

Nu exista.
Creativemonkeyz.com este site-ul lor original. Site-ul este facut de tipii care au creat Robotzii love struck
Ei il lanseaza, asteapta comentariile, parerile publicului, dupa care se apuca de celelale.

| mousemagic a răspuns:

Robotzi apar doar pe www.creativemonkeyz.com ei fac episoadele si tot ei le pun pe site, nu ai cum sa le vezi mai repede.

| Freshh a răspuns:

Nu exista.Singurul site e www.cretivemokeyz.com,episoade apar in fiecare joi.

| adrianarp a răspuns:

Nu, nu exista. RObotzi apare in fiecare joi, pe la ora 20 pe siteul oficial: http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| jjackk a răspuns:

Prima data apar pe site ul lor tongue