| Jem65 a întrebat:

Este o melodie pe Youtube care se numeste 4k-Po Kaifu, o melodie in rusa dar care suna bine.
In fine, acum 2 ani erau 2 melodii care se numeau la fel.
Deci mai era una care se numea la fel dar era cantata de altcineva.
Nu mai stiu de cine era cantata, dar stiu ca era tot in rusa si ca era o melodie super chill si era un videoclip cu mai multe fete care se plimbau cu bicicletele.
Intrebarea mea este, daca stie cineva melodia si o are pe PC, telefon, etc?
Daca stie cineva despre ce melodie vorbesc, va rog sa imi raspundeti!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8OPxo4bjDFU
Приятного просмотра :)

| Jem65 explică (pentru Vikaa):

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu daca e ceea ce cauti, dar o poti asculta:
По кайфу
https://www.youtube.com/watch?v=EqTLf7Ey5NI