| Bgd_Diana_1999 a întrebat:

Hei!
Vine ziua soțului meu și aș dori sa ii fac un colaj cu poze pentru aceasta zi speciala. Dar am o mica problema, nu găsesc nici o melodie adecvata pentru fundal, as dori ceva de dragoste, ceva în romana dacă se poate.
Mulțumesc în prealabil!

3 răspunsuri:
| Aditu94 a răspuns:

Buna, pentru sotul tau, cel mai frumos cadou ar fi un album foto cu cele mai frumoase evenimente din viata voastra cred ca ar da cel mai bine. Altceva, ar mai fii o cine romantica cu muzica romantica, un aranjament frumos in dus, ori in pat de vreti sa faceti dragoste.

| Derosa a răspuns:

Ed Sharen-perfect, cred ca e cea mai potrivita