| Dennysu a întrebat:

Heii! As avea cateva intrebari : 1.De unde as putea lua bilete Lala Band pentru concertul din Targu -Jiu pe data de 23 Martie?
2.Cat ar costa un bilet?
Va multuu! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| ElenaMădălina19 a răspuns:

Cauta pe : https://www.myticket.ro/......tml/parent

Trupa LaLa Band, compusă din mai mulţi actori din serialul „Pariu cu viaţa", susţine un concert la Târgu Jiu. Tinerii vor concerta pe scena Casei de Cultură a Sindicatelor, sâmbătă, 23 martie, de la orele 19.00.
Biletele sunt disponibile la Casa de Cultură şi sunt pe două categorii de preturi: VIP Package – 150 lei si categoria de 80 de lei.
Şedinţa foto pentru posesorii biletelor VIP va începe la ora 17.00", se precizează în comunicatul de presă

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Biletele sunt de doua categorii:vip package si normal, pretul biletului normal costa 80 de lei [daca vrei bilet vip te va costa 150 lei]biletele le cumperi de la,, casa de cultura a sindicatelor,,