| NgrMdx a întrebat:

Heii guys :3 Am incercat sa-mi fac un playlist pe TPU si nu pot sa pun nicio melodie..Imi >apare-URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri de pe YouTube.Siii..nu inteleg ce am gresit..Cine ma ajutaa? Thx indiferent de raspuns :3

Răspuns Câştigător
| Lisiele a răspuns:

Trebuie sa pui URL-ul de sus, din banda alba a browserului, nu codul pe care ti-l da you tube la melodie cand dai partajare.Sa-mi spui daca te-ai descurcat.

| NgrMdx explică (pentru Lisiele):

Multuuumesc mult big hug Cateodata sunt cam grea de cap laughing cred ca vremea e de vina, si faptul ca maine am teza laughingThx again :3

| Lisiele a răspuns (pentru NgrMdx):

Succes la teza.happy

| NgrMdx explică (pentru Lisiele):

Mercii, happy chiar am nevoie..in seara asta fac incantatii rolling on the floor