| T0T a întrebat:

De ce nu imi mai merge sa adaug melodii?
Apare mesajul fals : "URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. "

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Am incercat si eu sa adaug si nu merge...
Voi face si eu o sesizare..
O zi bunahappy

25 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Am facut cateva schimbari la servere in aceasta dimineata. Investigam problema ta si urmeaza sa o solutionam.

Alexandra - TPU

| T0T explică (pentru TPU.ro):

Multumesc, Alexandra!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Eu am anuntat probleme la site inca de saptamana trecuta, atat pe site cat si la contact.
Ma intreb daca ai intrat pe postarile mele care anuntau acest lucru, Alexandra!
E bine macar ca s-a rezolvat ceva!

| T0T explică (pentru Fatamuntilor):

Acum nu supara fata...

| TPU.ro a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Probleme pe care le-ai semnalat tu nu au legatura cu schimbarea serverelor din aceasta dimineata. Colegii mei le-au verificat, iar Cristina ti-a raspuns la mesaje.

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Da,mi -a raspuns, dar nu am fost singura cu probleme.!

| T0T explică (pentru Fatamuntilor):

Au mai fost probleme cu raspunsul adica, mai ales seara aparea cu rosul ca raspunsul nu s-a finalizat sau ceva de genul. Da erau probleme mari noaptea si lagg si mai multe acum 2-3 zile...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru T0T):

Stai linistit, nu de suparare e vorba.
Nu situl meu, nu sunt problemele mele! Sunt un simplu user, atata tot!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru T0T):

Veziii,si despre asta e vorba!

| TPU.ro a răspuns:

Problema cu adaugarea melodiilor in playlist a fost rezolvata. happy

| T0T explică (pentru TPU.ro):

Multumesccc!!!!!!!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vrei sa pui muzica pe TPU?
TREBUIE SA TREACA UN MINUT PENTRU A ADAUGA ALT LINK
Asigura-te ca ai copiat link-ul corect si apoi adaugi in playlist-ul tau.. apoi dupa un minut, adaugi un nou link
O zi bunahappy

| T0T explică (pentru caramela):

Stiu si eu adaug de mult muzica dar acum e diferit. Si link-ul e corect.

| T0T explică (pentru caramela):

A trecut mai mult de juma' de ora si tot nu merge.

| caramela a răspuns (pentru T0T):

Au fost ceva proble pe site in aceasta dimineata, poate ai observat..
Scrie totusi la contact..
http://www.tpu.ro/contact

| T0T explică (pentru caramela):

Am scris, multumesc. Da, am observat mult lagg....Dar oare de la ce sunt problemele...

| T0T explică (pentru caramela):

Yey, e bine ca nu sunt singurul! Merci!
O zi buna si tie!

| caramela a răspuns (pentru T0T):

Am trimis um mesaj Cristinei..winking

| caramela a răspuns (pentru T0T):

Am incercat si eu sa adaug si nu merge...
Voi face si eu o sesizare..
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Azi, TOATĂ ziua, începând cu ora 10, 30 au fost tot felul de ERORI şi, în anumite perioade, a fost "căzut" serverul sad

Chiar şi acum vreo oră ( ÎNCĂ ) apăreau diverse erori.
Cel mai probabil, şi eroarea semnalată de tine se datorează problemelor tehnice ale serverului sad

Toate cele bune.

| T0T explică:

Eh, asta e, sper sa se rezolve cat mai rapid aceste probleme.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru T0T):

Nu merge sa adaug, in schimb merg cel sugerate!

| T0T explică (pentru Fatamuntilor):

Ehh ce vreau sa pun eu nu prea gasesc la altiiwinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca cunosti procedura, insemna ca sunt ceva probleme; poti scrie la contact;
Sau intra aici http://www.tpu.ro/music_stream/,poate poti salva melodiile sugerate de alti utilizatori.

| T0T explică (pentru Fatamuntilor):

Am scris la contact. Tie iti merge?

| stefanvladvlad a răspuns:

Mie imi merge...
intri pe youtube..
si copii link-ul, si il introduci acolo