| InfernalHunter a întrebat:

De ce eu nu pot pune o melodie? Eu iau link-ul de pe youtube, si il introduc, dar mie imi scrie: URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri de pe YouTube. Mai incearca.
Ce poate fi asta?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Deasupra la "Pune intrebarea ta aici!" ai un chenar, lung si portocaliu.Acolo, in stanga, scrie:
"InfernalHunter,
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:
(aici este un chenar alb) Spune-ne!"
In chenaru' alb pui un link (poti pune doar de pe Youtube)cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM) si dai pe "Spune-ne".In cateva minute o sa-ti apara melodia si la profil.
Poti pune o melodie o singura data in playlist.
Succes!

1 răspuns:
| GiAnca a răspuns:

thinking Posibil ca TPU nu si-a revenit de aseara.Mai asteapta. Daca nu-si va reveni mai tarziu maine sigur se va rezolva. happy
Vad ca la mine merge.